PACJENCIE – STRZEŻ SIĘ PODRÓBEK

Tylko protezy z materiałów najwyższej jakości gwarantują komfort i bezpieczeństwo.

UŻYTKUJĄC PROTEZĘ WYKONANĄ Z TWORZYWA NIEWIADOMEGO POCHODZENIA RYZYKUJESZ POWAŻNĄ UTRATĘ ZDROWIA I PIENIĘDZY.

Dodatkowo, gratisowo dostarczamy saszetkę profesjonalnego preparatu do czyszczenia protez MULTICLEAN, który został zaprojektowany z uwzględnieniem odpowiednich parametrów specjalnie do czyszczenia tworzyw acronitowych. Jego regularne stosowanie zapewni bezproblemową eksploatację.

NIE POMYL PROTEZY ACRONOWEJ Z NYLONOWĄ / POLIAMIDOWĄ

Proteza acronowa jest podobna do nylonowej bo wykorzystuje podobne retencje więc łatwo się pomylić ale jest wykonana z innego tworzywa i charakteryzuje się innymi cechami

W odróżnieniu od protez poliamidowych/ nylonowych

  • nie chłonie wody
  • nie jest elastyczny, jest lekko sprężysty a jego sztywność można regulować
  • nie jest kopolimerem czyli mieszanką różnych tworzyw ale biokompatybilnym tworzywem o krystalicznej strukturze
  •  nie jest podatny na osadzanie płytki zębowej i osadów
  •  można go naprawiać

Jeżeli zależy nam na maksymalnym komforcie i estetyce, zdecydowanie najlepiej sprawdzają się protezy acronowe. Są one bardziej funkcjonalne niż ich nylonowe/poliamidowe odpowiedniki i wyglądają wyjątkowo naturalnie i estetycznie. Acron jest czystą, biokompatybilna substancją, powstałą dzięki pracy polskich naukowców.

W przeciwieństwie do chłonnych protez nylonowych i acetalowych, acron nie jest podatny na wsiąkanie oraz osadzanie się płytki zębowej i osadów. Jest lekko sprężysty a nie elastyczny jak nylony i nie niszczy przyzębia. W odróżnieniu od poliamidów/nylonów protezy acronowe można naprawiać i modernizować.

CERTYFIKATY ISO

WYNIKI BADAŃ